Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Берегові відбувся V Благодійний бал з нагоди Масляної

gisz bal 02 П’ять років тому Греко-католицька молодіжна організація («GISZ») вперше організувала у берегівському ресторані «Золота Пава» свій благодійний бал.

Цьогоріч 4 лютого відбувся подібний захід, на який завітали чимало вірян та священнослужителів Берегівського греко-католицького церковного округу, а також звичайні перехожі. Зібрані на балу кошти спрямують на проведення релігійного табору для відвідувачів уроків тлумачення закону Божого.

Гості події, яка відбулася з нагоди Масляної, піднімалися сходами до колишнього панського казино під чарівну музику ансамблю «Beregszász Dixieland Band» з вірою у те, що зали ресторану наповняться гарним настроєм та дружньою атмосферою.

Опісля того, як присутні проспівали угорський гімн, голова «GISZ» Єнев Левдар вітав запрошених гостей, зокрема заступника диякона греко-католицької церкви Роберта Левченка. Потім з промовою виступили консули Угорщини у Берегові та в Ужгороді д-р. Анджела Лукач та Ласло Куті, а також генконсул обласного центру Йожеф Бугайло. Від імені Берегівської міської ради до гостей балу промовила кілька слів і заступник мера Надія Ловга. Зрештою, після вітання греко-католицького священика Іштвана Мароші, розпочалися веселощі.

Справжній святковий настрій забезпечували випускники Карачинського греко-католицького ліцею ім. Шандора Стойки, які й цьогоріч, за традицією, розпочали з вальсу.
Після цього, присутні ринули у дивовижній світ танцю під веселу музику гурту «Két Kanál».
Протягом вечора кілька разів молода співачка з села Братове Ванесса Стойка зачаровувала публіку своїм співом.

На благодійному вечорі відбувся аукціон та розігрували лотерею. Загалом 50 осіб запропонували свої речі як винагороду. Відтак, присутні могли робити свої ставки на одинадцять цінних речей, серед них вирізьблений герб, картину, ікону, домашній самогон, подарунковий набір, книжку.
У рамках лотереї розігрували прикраси ручної роботи, ікони, вбрання, вхідні квитки у басейни, квитки у театр та багато іншого

Офіційно захід тривав до другої години ранку. В організації благодійного балу взяло участь двадцять волонтерів «GISZ».

За словами організаторів, під час вечора, враховуючи всі видатки, вдалося зібрати 30 тисяч гривень. «GISZ» та Берегівський греко-католицький церковний округ висловлюють щиру подяку всім жертводавцям та спонсорам.

gisz bal

Аніта Мароші

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: