Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Берегівщині знову «спалах» сигаретної контрабанди


Сенсаційне повідомлення про те, що угорські митники затримали рейсовий автобус «Берегово-Нередьгаза» з контрабандною партією цигарок вмить облетіло майже всі місцеві засоби інформації. Що спонукало, того дня – 18 січня, угорських митників, нарешті звернути увагу цей бус  (на фото), поки що невідомо, адже з конфіденційних джерел надійшла інформація, що, вони його «вели» кілька тижнів. Після того, як прикрили «приватний кордон» на Берегівщині, майже всі сподівалися, що на деякий час, цей прибутковий, тютюновий бізнес, припиниться. Як виявилося, що – ні! Хто цього разу стоїть за всім цим, адже масштаби контрабанди вражають? Судіть самі, в цей роковий день, угорські митники у спеціально обладнаній схованці, виявили 8000 тисяч пачок елітних цигарок на суму майже 8 мільйонів форинтів. Свої рейси у сусідню Угорщину, автобус, який належав (конфіскований)ТзОВ «Авант-Берегово» здійснював крім вівторка, кожного дня. Кожного дня, судячи за все, переправлялася й контрабанда. Адже тримати все це в «робочому режимі», разом з гуртовим, підпільним складом цигарок, потрібно мати великі кошти і міцний «дах», теж не за дякую. Є всі підстави, вважати, що схованка, була влаштована і у мерседесовському бусі, рейсу «Берегово-Будапешт», тої же фірми з обмеженою відповідальністю.
З офіційних джерел, стало відомо, що співзасновниками фірми «Авант-Берегово»: мешканці нашого міста – Федір Федорович Товт та Ростислав Олегович Левицький. Словом, рідний дядько та його племінник. У мене тут одне запитання, де зміг заробити Ростик, на той час тільки що закінчивши школу, – 153 тисячі гривень? От тут і з’являється на світ божий «сірий кардинал» в особі його батька Олега Богдановича Левицького, який й вніс кошти (всього 306 тисяч гривень) у статутний фонд «Авант-Берегово» за сина та, схоже, і за свого шовгура – Федіра Товта. Останній, виконує обов’язки керівника ТзОВ «Аван-Берегово» (за даними каталогу підприємств України). На фоні цієї, як виявилося, сумнівної фірми, Олег Левицький, засвітився декілька разів. Зокрема, подаючи документи в Берегівську окружну комісію на виборах бергівського міського голови (25.09.2015 року), Олег Богданович офіційно повідомляє, що він працює бухгалтером на фірмі «Авант- Берегово». До слова, на офіційній сторінці цієї фірми значиться мобільний телефон, який належить саме пану Левицькому.
Зараз ще зарано робити якісь висновки, адже йде слідство. Сподіваємося, що цього разу всі цигаркові «схеми» та їх адепти (а не їх дрібні виконавці),будуть з’ясовані і покарані, а нам, журналістам, не доведеться, нарешті, назвати прізвища конкретних бариг – мільйонерів.
  
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: