Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Чехії збільшується кількість міст де громадський транспорт безкоштовний

В Чехії збільшується кількість міст де громадський транспорт безкоштовний

Адміністрації деяких міст, розташованих в Центрально-Чеській краю, задумалися про можливість введення безкоштовного використання громадського транспорту. Таким чином, чиновники прагнуть мотивувати автошляхи частіше залишати свої машини в гаражах, що має розвантажувати дороги.

Проект безкоштовного муніципального транспорту вже 10 років реалізує місто Горжовице. Перейняти нововведеня зараз планують міста Ржичани-у-Праги і Бенешов. В майбутньому перехід на безкоштовний пасажирський транспорт не виключає чиновників у Младе Болеславе, хоча в даний час цей питання активно і не обговорюється.

Наоборот, адміністрації Коліни, Ракник і Мельника не бачать використання в такому вирішенні. Місто Влашем повного переходу на безкоштовний проїзд не планує, але знизив з 6 до 2 крон (0,08 євро) вартість квитків для пенсіонерів і впровадила безкоштовний проїзд для дітей молодше 6 років, інвалідів та пасажирів, що подорожують з дитячими колясками.

Безкоштовний транспорт діє також в деяких містах за межами Центрально-Чеського краю, наприклад, в Страконіцах та Фридеке-Мiстеке.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: