Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Кілька порад, які допоможуть уникнути сонливості і поганого стану здоров'я восени

​Поради експерта.
Кілька порад, які допоможуть уникнути сонливості і поганого стану здоров'я восени
Коли настають холода, ми все частіше проводимо час вдома і все рідше - на свіжому повітрі. Зазвичай подібний спосіб життя втомлює, що призводить до постійної сонливості і поганої працездатності. Дієтолог Оксана Скиталінська дала кілька порад, які допоможуть уникнути поганого стану здоров'я і поповнити свій запас енергії, інформує Ukr.Media.
За словами дієтолога, в малорухомі осінні дні наші нейрони відчувають нестачу кисню і дефіцит енергії.
"А якщо ми ще заводимося в півобороту, пізно лягаємо спати, тим самим значно підвищуємо шанси не тільки швидко втрачати пам'ять, впасти в нудьгу і депресію, але і отримати деменцію та хворобу Альцгеймера", - зазначає Скиталінська.
Щоб уникнути подібних ускладнень, лікар радить дотримуватися трьох простих правил:
Потрібно гуляти при будь-якій погоді, навчитися абстрагуватися від негативних думок і фокусуватися на позитиві.
З раціону виключити цукор і додану фруктозу (не купувати солодощі "без цукру" та "для діабетиків", солодкі напої з глюкозо-фруктозний сиропом - тобто уважно читати етикетки).
Включати в свій раціон цитрусові і ківі. Не потрібно багато, достатньо лише третина грейпфрута, апельсина, лимона, щоб їх біологічно активні компоненти позитивно вплинули на мозок і ми відчули це.
Лікар, також пояснила користь цитрусових:
Зменшують прояви гіпоксії завдяки гесперидину в лимоні, нарингенину у грейпфруті і кверцитину в апельсині. Нейрони краще збагачуються киснем, активно працюють, ми можемо краще концентруватися на важливих справах.
Активують процеси аутофагії, тобто очищення клітин від накопичених відпрацьованих компонентів, які заважають клітинам повноцінно працювати, просто кажучи, від клітинного сміття.
Особливий компонент грейпфрута - спермидин, активує ферменти "очисних" структур, які є в кожній клітці - лізосом",- зазначає Скиталінська.
Дієтолог додала, що мітохондрії цікаві тим, що виробляють не тільки АТФ, але і вільні радикали, і чим старше ми стаємо, тим менше в клітинах залишається мітохондрій, а значить, менше енергії, а натомість вони виробляють більше вільних радикалів, які, коли їх забагато, починають руйнування клітин і прискорюють і без того вже запущені процеси старіння.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: