Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Німеччині українці зможуть заробляти в два рази більше, ніж в Польщі та Чехії

У 2019 року в Німеччині планується спрощення працевлаштування для заробітчан.

У Німеччині українці зможуть заробляти в два рази більше, ніж в Польщі та Чехії


У Німеччині може бути прийнятий міграційний законопроект, відповідно до якого спрощується процес отримання робочої візи. Документ можна буде отримати на півроку і без запрошення. При цьому роботодавця допускається шукати прямо на місці. Про це повідомляє - Країна.

До сих пір в Німеччині не було окремого міграційного закону, але прийняти його вимагали соціал-демократи, а правлячий блок ХДС / ХСС виступав проти. Але "есдеки" переконують, що країні потрібні робочі руки і треба приймати новий закон.

"Нинішні правила міграції - це бюрократичний монстр. Якщо Німеччина хоче перемогти в міжнародній конкурентній боротьбі за іноземних фахівців високої кваліфікації, їй потрібен простий, чіткий, виразний міграційний закон ", - заявив політик від СДПН Буркхардт Лишка.

Якщо міграційний законопроект приймуть в ліберальному вигляді, то значна частина українських заробітчан відправиться саме в цю країну.

За прогнозами, багато українців, які зараз працюють в Польщі, переїдуть до німців. Плюс ті, хто не може знайти роботу в Україні. І якщо у поляків в середньому можна заробити 600 євро, то у німців - приблизно вдвічі більше. ​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: