Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Мешканці закарпатських сіл можуть залишитися без поштових відділень

Мешканці закарпатських сіл можуть залишитися без поштових відділень

Керівництво «Укрпошти» погрожує закрити їх через збитковість. Під загрозою опинилися від 5 ти 7-ми тисяч відділень. Закрити їх можуть уже з 1 січня 2019 року. 

За словами лідера партії «Наш край» на Закарпатті Антона Громового, це неприпустимо, адже роботу втратять тисячі людей. Також сільські мешканці залишаться без можливості отримувати посилки та листи. А що найгірше – пенсіонерам більше не доставлятимуть пенсію листоноші. Все це через те, що тариф на доставку пенсій, як заявили в «Укрпошті», не підіймали з 2004 року. У свою чергу Міністерство соцполітики і Пенсійний фонд відмовилися змінювати тариф.

«Доки керівництво «Укрпошти», Пенсійний фонд та Мінсоцполітики обмінюються ультиматумами, мешканці сіл можуть просто опинитися у патовій ситуації. Без пенсій, листів, посилок та переказів Адже в «Укрпошті» бачать доцільність розвивати мережу тільки у містах. Звісно це дасть більші прибутки, але що робити мешканцям сіл? Про це у першу чергу мали б думати чиновники. Та вони знову залишають українців сам на сам із проблемами», - так прокоментував ситуацію Антон Громовий. 

Партія «Наш край» вимагає не допустити закриття поштових відділень у селах, переглянути тариф на доставку пенсій, і якщо це буде доцільно, підвищити його. Якщо ні, то притягнути до відповідальності керівництво «Укрпошти». Також перевірити використання коштів в установі. Адже доки сільські мешканці ризикують залишитися без роботи та пенсій, керівництво, яке нарікає на збитковість, отримує захмарні зарплати. 

Прес-служба Закарпатської обласної партійної організації 
ПП «Наш край»  ​

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: