Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

До Берегова може повернутися на дислокування батальйон 128-ї бригади?

До теми жахливого стану колишньої військової частини, в якій до моменту розформування в 2003 році квартирував 315-й гвардійський механізований Червонопрапорний ордена Богдана Хмельницького полк
Наше видання зверталося три роки тому в матеріалі Напівзруйнований "спадок" підрозділу 128-ї бригади у Берегові - небезпечний для людей (ФОТО) З тих пір ніяких позитивних зрушень на території частини не відбулося. Як і три роки тому,  з цілого комплексу будівель вдалося оживити тільки одну казарму, в якій тепер розмістився непоганий житловий багатоквартирний будинок.  
Пару споруд займає підприємство ТОВ "Водоканал Карпатвіз". Решта ж будівель продовжує стояти порожняком та руйнуватися. Хіба що на колишньому плацу, який поступово засипається купами будівельних відходів,  тренуються слухачі місцевої автошколи. 
За неофіційною інформацією, інтерес до комплексу проявляли представники компанії "Ауді", які пропонували розмістити тут одне зі своїх численних підприємств з виробництва комплектуючих до відомого автомобіля, але далі планів справа не просунулась. 

Днями у фейсбук-групі "Громадський Форум Берегівщини" з'явився резонансний пост очільника берегівського осередку ВО "Свобода", добровольця-учасника АТО Василя Вовкуновича наступного змісту: "Є розпорядження вищого армійського начальства вернути в наше місто дислокацію військової частини, в складі батальйону чи більше. Подія ніби пересічна, якби не колізії з військовим містечком, яке вже ніби стало власністю міста. Тож на сесію , на 9-е лютого, виноситься це питання. Є інсайдерська інформація, що куратори з метрополії проводять з депутатами роботу, щоб вони проголосували проти. А яка думка громади?" 
Треба відмітити, що в переліку питань, які виносяться на чергову сесію міської ради, питання військового містечка нема. Варто також зазначити, що Берегівська міська рада на 25 сесії VII скликання прийняла рішення № 782 від 30.08.2017 року   "Про затвердження  містобудівної документації "Реконструкція території колишньої військової частини з розміщенням житлової та громадської забудови в місті Берегово, Закарпатської області". 

"Beregovo.Today" стежитиме за цією темою, і готове оприлюднити коментарі посадових осіб як міської влади, так і військових структур.    
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: