Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Берегівські депутати взяли «тайм-аут» щодо розміщення військового гарнізону

Очільник оперативного командування «Захід» разом із своїм заступником мали можливість довести до місцевих обранців основні тези листа до міського голови


Відбулася довгоочікувана сесія Берегівської міської ради, адже ще задовго до неї в соціальних мережах з’явилося сенсаційне повідомлення: в нашому прикордонному містечку буде розміщена окрема частина 128-ї бригади.
Таку інформацію  розповсюдив берегівський активіст націоналістичного спрямування, а не офіційне джерело. Полеміка з цього приводу переходила, навіть, на особистості.  А причиною всього став лист на ім’я міського голови Золтана Бабяка, підписаний командуючим військ оперативного командування «Захід» Олександром Павлюком. В листі, зокрема, мова йшла і про те (його зачитала на сесії секретар міської ради Людмила Токар), що «Керівництвом Збройних Сил України розглядається  питання щодо необхідності розміщення одного з підрозділів саме в Берегове Закарпатської області….У разі розміщення військової частини у м. Берегове, Міністерство оборони України в особі військової частини, виступить вагомим інвестором місцевої громади (сплата земельного податку, будівництва житла тощо). Сама ж наявність військовослужбовців сприяє покращенню та розвитку соціально-економічної сфери вашого міста, оскільки вони є споживачами товарів, робіт та послуг, що надаються малим та середнім бізнесом в пункті дислокації військової частини. Така перспектива викликає  обґрунтовану зацікавленість місцевих громад України у присутності військових формувань на їхній території. Прошу Вас розглянути дане питання на сесії міської ради у найкоротші терміни. На засідання сесії запросити представника оперативного командування  «Захід» для надання розширеної доповіді».
Отож, в Берегові цього разу висадився потужний десант в особі вже згаданого генерал-майора О. Павлюка, його заступника генерал-майора Олега Мікаца, Героя України,командира 128 окремої гірсько-піхотної  Закарпатської бригади Віктора Недашківського та начальника цивільно-військового співробітництва , полковника Олександра Ковальчука. Відтак очільник оперативного командування «Захід» разом із своїм заступником мали можливість довести до місцевих обранців та мера міста Золтана Бабяка основні тези цього листа, висловити іншу інформацію, зокрема й про те, що необхідність розміщення такої частини в Берегові, обумовлено й тим, що у зв’язку із загрозою агресії Російської Федерації, вищим керівництвом держави, прийняте рішення розосередження усіх збройних сил України по різних територіях України. Нарешті, відповісти на запитання депутатів та міського голови. Адже, на підставі розпорядження Кабінету Міністрів  України від 8 липня 2006 року № 390-р Акту приймання – передачі військового майна затвердженого 5 вересня 2006 року міським головою Берегова, земельна ділянка  та будівлі  колишнього  військового містечка  № 2 по вулиці Пляжної, передані  до комунальної  власності Берегівської ради і станом на 22 січня поточного року знаходиться на балансі міста. Саме власник буде вирішувати долю цього містечка. Читачам Першого кабельного пропоную світлини колишнього військового містечка, зроблені в канун сесії, щоб оцінити стан колишніх казарм, штабу, клубу тощо. Все це військове командування зобов’язується, при умові передачі на баланс Міністерства оборони, до грудня 2018 року – відремонтувати. Отож, останнє слово за депутатами міської ради, які й приймуть остаточне рішення щодо долі цього колишнього військового містечка. Звісно, після вивчення усіх питань: «за» чи «проти».
    
Валерій Разгулов

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: