Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Всім не догодити: берегівці вже критикують новий супермаркет SPAR


30 березня в місті Берегово відкрили новий супермаркет відомої мережі SPAR. Підготовка до відкриття тривала кілька місяців. Приміщення, де раніше "квартирував" "Вопак" тепер не впізнати - тут справді дуже гарно, чисто і без сторонніх запахів. Асортимент теж пристойний, обслуговування на касах швидке.
Однак деякі берегівці вже роблять свої перші зауваження. Адже існують небезпідставні побоювання, що класний сервіс може тривати недовго - таке вже ставалося з іншими супермаркетами, які відкривалися у місті.

- У мене особисто дежавю: цирк ("Вопак") поїхав, а клоуни -залишились... Цінники на випічку не відповідають дійсності, не стоїть дата на трикутничках сиру Bri, охоронці ведуть себе по хамськи. Може досить? Звісно, проти "Вопаку" - він зірка, але хотілось би в центрі міста мати дійсно SPAR! - зауважив на Громадському форумі Сергій Сасін, консультант з питань ОСББ при Берегівській міській раді.

Незадоволений роботою охоронців й Олександр Кун: "Неприємне враження відносно охоронців ... Бігають між покупцями, і в кожному бачать потенціального вора, хоча в торговому залі є камери спостереження - стіль роботи дійсно нагадує, як у Вопаку було".

Однак більшість мешканців поки що радіють, що у центрі нарешті є нормальний продуктовий магазин. І на дрібниці не звертають уваги.

"Нашим людям дійсно ніколи не вгодити. На фоні всіх інших супермаркетів у місті - це райське містечко", - пише Дашка Алекс.

А наразі всі сподіваються, що дрібні недоліки адміністрація магазину прийме до уваги. Адже саме з таких ніби "дрібниць" потім починаються великі проблеми, які потім перетворюються у погану звичку.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: