Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Чому провалився фестиваль бограчу на Закарпатті

\

Цьогорічний традиційний фестиваль бограчу на термальних купальнях в Косино Берегівського району відверто провалився
"Цього року власники оздоровчо-рекреаційного комплексу вирішили особливо не заморочуватись. Отож фестивалю у сенсі «Вау-вау» немає. Відомих українських артистів, на кшталт Олега Скрипки, як раніше не запрошували. Анімація теж лише символічна. Та й учасників змагання на кращий бограч вдалось зібрати усього п‘ятеро. Плата за право продавати блюдо угорської кухні на території термального комплексу для загалу виявилась зависокою", так написала про цей фестиваль Інна Конар на своїй сторінці у "Фейсбук".
6_fit_content_width 
9_fit_content_widthІ дійсно, цього року було замало реклами фестивалю. Якщо раніше організатори фестивалю ставили за ціль залучили побільше людей, то робили це задля популяризації своїх термальних басейнів. Зараз у них такої потреби немає. Басейни просто забиті туристами. Фактично, термальні басейни Косино вже дуже розкручені і не мають реальної альтернативи. 
У нас є ще кілька купалень. Зокрема в Берегові, Велятино чи комплексах "Термал Стар" та "Золота Гора". 
Чим бере Косино, яке знаходиться серед поля? По-перше водою. Вона унікальна. По-друге - сервісом. Він стає все кращим, хоча ще далекий від того, яким він є поруч в Угорщині. По-третє, комплексністю. Тут багато місця для всіх. Є ресторани та магазини. А ще угорський колорит. Ну і, по-четверте, хороша робота з санаторіями. Адже саме пацієнти закарпатських санаторіїв становлять тут найбільший відсоток серед відвідувачів. 
А щодо фестивалю бограчу, то наступного року його може взагалі не бути і ніхто цього не помітить. 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: