Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Берегові вперше виступить Акош - колишній лідер угорських "Депеш мод"

​​У Берегові вперше виступить Акош - колишній лідер угорських "Депеш мод"
15 вересня до Берегова з концертною програмою вперше завітає Акош Ковач - колишній лідер угорської групи Bonanza Banzai, яка була надзвичайно популярною на початку 1990-х років. Гурт виступав у стилі технопоп, і його назваили угорською версією Depeche Mode.
Слід відзначити, що Bonanza Banzai не просто були черговою поп-групою, а співали пісні на важливі теми, які хвилювали молодь. Один з альбомів (1991 рік) був навіть присвячений книзі-антиутопії Джорджа Орвелла "1984".
Незважаючи на шалений успіх гурт розпався, адже учасники вирішили, що вичерпали себе у цьому стилі. Акош почав сольну кар'єру, яка також була досить успішною.
Виріс він у Будапешті, в сім'ї юристів. Мріяв стати режисером, але його мати була категорично проти. Навчався в університеті Corvinus, який закінчив у 1992 році з дипломом фахівець у сфері зовнішньої торгівлі. Однак обрав музичну кар'єру. Випустив кілька альбомів, які здобули "золотий" статус.
Нині у рамках туру, присв'ячений його 50-річчю, Акош вирішив завітати на Закарпаття, де також багато його прихильників.
Сольний концерт відбудеться 15 вересня на стадіоні "Дружба". Акош обіцяє виконати і кілька старих хітів часів Bonanza Banzai.
Нагадаємо, що наступного дня народний артист України та поп-зірка української естради буде хедлайнером Дня працівників лісу, який будуть відзнати на площі Кошута у Берегові.​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: