Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Берегові може розміститися рота Нацгвардії

​​У Берегові може розміститися рота Нацгвардії
Про це повідомив у четвер, 18 жовтня міський голова Берегова Золтан Бабяк за підсумками зустрічі з командувачем Національної гвардії України Юрієм Аллеровим.
– З офіційним візитом у Берегові сьогодні побували представники Національної гвардії України на чолі з її командувачем, генерал-полковником Юрієм Аллеровим. Розглядалася можливість розміщення роти Національної гвардії у місті. Нагадаю, що Національна гвардія входить до системи Міністерства внутрішніх справ. І в разі розміщення її підрозділу, службовці допомагатимуть правоохоронним органам, передусім Національній поліції, виконувати завдання із забезпечення та охорони правопорядку на Берегівщині. Натомість питання розміщення військової частини на території міста наразі не розглядається, – зауважив Золтан Бабяк.
Нагадаємо, що з ініціативою відновлення в Берегові військової частини виступило Міністерство оборони України на початку цього року, і це стало приводом для критики як з боку закарпатських угорців, так і з боку офіційного Будапешта, а також численних маніпуляцій та фейків у російських ЗМІ.​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: