Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Закарпатська "Черешнева любов" стала шлягером!

Закарпатська "Черешнева любов" стала шлягером!
Всеукраїнська народна пісенна премія "Галицький шлягер" впевнено набирає обертів і стає щорічно традиційною на теренах України. 
Переможцем пісенної премії цьогоріч стала пісня, слова до якої написав відомий закарпатець Ігор Іванків. Його "Черешнева любов", яку виконала Вікторія Ватащук, на музику Василя Михайловича, стала цьогорічним шлягером разом із піснями Степана Гіги "Цей сон", та Івана Поповича "До сонця близько".
Символічний прогноз перемоги пісні "Черешнева любов" висловив Іван Попович на відбірковому концерті "Галицького шлягеру" у червні. Він зазначив, що "Артистів багато, пісень – ще більше, а зі справжніми шлягерами – не густо. Прослухавши пісню "Черешнева любов" на вірші Ігоря Іванківа, можу ствердно сказати і без голосування, що це – справжній шлягер". 
Засновник і головний організатор фестивалю Ярослав Борута зі сцени фестивалю зазначив, що "у Ігоря Іванківа це не перший "шлягер", адже минулого року у Львові він з композитором і виконавцем Василем Михайловичем отримував премію за пісню "Дзвінок до мами".
Сам же Ігор Іванків зізнається, що для нього "Галицький шлягер" – це не просто Всеукраїнська народна пісенна премія. 
"По перше, це екзамен для авторів, виконавців. І на цьому екзамені екзаменаторів підкупити неможливо, бо їх – повний тисячний зал і ще більше тих, хто голосує у соцмережах. По друге, це можливість зустрітися із друзями та колегами по сцені, як з молодими, перспективними, так і з професіоналами, які вже стали історією української естради (М.Свидюк, Л.Сандулеса, С.Гіга, І.Попович, В.Крищенко, М.Грицкан)", – розповідає Ігор Іванків.
Закарпатська земля пишається своїми талантами. Адже саме завдяки їм прославляється і возвеличується цей райський куточок на землі, де так багато талантів.
Закарпатська "Черешнева любов" стала шлягером!
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: