Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Чим більше чоловік витрачає на кохану жінку, тим успішнішим він стає

Чим більше чоловік витрачає на кохану жінку, тим успішнішим він стає
Доведено, чим більше чоловік витрачає на улюблену жінку, тим успішнішим він стає!

Жіноча підтримка відіграє велику роль в житті успішного чоловіка. 

Тільки любляча дружина здатна підбадьорити коханого і вселити в нього впевненість. Натомість їй необхідна увага, подарунки і компліменти від свого обранця. 

«Чоловік повинен вкладати в свою жінку!» – ці слова я почула від одного дуже успішного чоловіка, який закликав інших чоловіків дотримуватись цього правила.

А незабаром ще від одного: «Чим більше грошей витрачаєш на улюблену жінку, тим більш успішним і багатшим стаєш!»

Про це говорять і багато давніх традицій. А чому так? Тому, що жінка – Богиня Процвітання, чим щасливішою і задоволенішою буде вона відчувати себе у відносинах, тим більш вдалим і успішнішим буде ставати її чоловік. 

По тому, як виглядає жінка, як вона одягнена, як говорить, можна багато чого зрозуміти про її чоловіка. Люблячий і відданий чоловік не скупиться на подарунки і компліменти для дорогоцінної дружини, адже він знає, що якщо жінка ним не задоволена – успіху йому досягти буде дуже складно, така психічна сила жінки. 

Але чим краще він буде дбати про неї, тим красивішою вона буде розквітати, тим наповненішою ставатиме, сильнішою енергетично, а отже, зможе добрими думками про чоловіка притягувати до нього сприятливі обставини, потрібні зв’язки, ресурси, удачу і успіх. 

Якщо чоловік не прагне піклуватися про свою жінку, не прагне брати відповідальність за забезпечення сім’ї, не прагне захистити її від роботи, в житті йому буде дуже важко, і морально, і матеріально. 

Але як тільки він бере на себе роль єдиного годувальника і лідера, починає сім’ю свою і дружину забезпечувати, йому щаститиме, удача починає йти за ним по п’ятах! 

Жінка – не чоловік, задовольнятися малим їй важко. Їй потрібен комфорт, краса, нові враження і емоції, і якщо чоловік здатний їй це дати – щасливішої, люблячої і вдячнішої жінки йому не знайти!

Ну і дівчата, звичайно, не повинні забувати про те, що вони – музи, натхненниці, не потребують, а дають, не чекають, а дарують, все приймають, терплячі, вірні і нескінченно вірять в силу і мудрість свого шляхетного лицаря! ​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: