Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Вчені довели, що тварини позитивно впливають на здоров'я людини

​У науці, навіть, існує термін - анімалотерапія, або терапія тваринами.

Тваринний світ все частіше займає певне місце у нашому напруженому житті. Це не тільки приємне проведення часу, але і спосіб розслабитися і не відчувати себе самотніми. Домашні улюбленці можуть подарувати нас не тільки приємними і радісними емоціями, але й вилікувати від недуги, або знизити рівень стресу, інформує UkrMedia.
Наука давно вже довела, що тварини не тільки покращують фізичне, емоційне і психічне здоров'я, але також можуть буквально продовжити життя свого господаря. Саме цим і займається анімалотерапія, яка визнана на міжнародному рівні, адже подібне лікування вже визнано Всесвітньою організацією охорони здоров'я.
Анімалотерапія (зоотерапія), або терапія тваринами - це позитивний вплив тварин на здоров'я людини. Вчені виявили благотворну дію спілкування людини з вихованцями, а також зараз не припиняються дослідження та експерименти по вивченню впливу тварин на людей. У багатьох країнах світу відкриваються спеціальні центри терапії, які займаються лікуванням певних психічних захворювань за допомогою спілкування з тваринами.
Основними недугами людини, з якими намагаються боротися дослідники з допомогою тварин, є:
Підвищена тривожність.Епілепсія.Розсіяний склероз.ДЦП.Різні види деменції.В реабілітації після травм, інсультів і т. д.Після спілкування з домашнім улюбленцем людина заспокоюється, негативні емоції поступово зникають, і людина стає спокійною і врівноваженою. З точки зору фізіології, розслабляються м'язи людини, поліпшується травлення, напруга м'язів спадає, а також знижується тиск.
За великим рахунком, тварини - це якісь біоенергетики. Вони дуже чутливі до негативної енергетики і намагаються її нейтралізувати зрозумілими їм способами. Вони муркочуть, нявкають, труться біля хворого місця, смішать, відволікають.
Вихованці буквально забирають всю негативну енергію на себе, і в цих випадках тільки шкодять собі. Є багато підтверджуючих фактів, в яких тварини, після лікування хворої людини, самі гинули, рятуючи життя свого господаря. Тому ми зобов'язані любити і плекати наших братів менших, тому що без них наше життя було б нудне і позбавлена тієї любові, яку ми отримуємо безкоштовно.​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: