Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Гороскоп на 12 грудня 2018 для всіх знаків Зодіаку

​Гороскоп на 12 грудня 2018 року.

Овен
Сьогодні Овнам корисно поспілкуватися з друзями, влитися в соціальний потік. Навіть якщо ви опинилися на самоті, варто на якийсь час перервати самітництво. День підходить для пошуку однодумців, готових розділити з вами погляди, почати подорож, проект або зустріти наступаючий Новий рік. У полі вашого зору може потрапити популярна впливова персона: можливий друг, наставник або покровитель.
Тілець
Сьогодні Тільцям важливо не розгубити притаманний від природи здоровий глузд. Тільцям, які напередодні піддалися азарту і пішли небезпечним для себе шляхом, ще не пізно відмовитися від дивної ідеї. Якщо незвична роль нав'язана вам обставинами - наприклад, ви не можете відмовити друзям - не поспішайте повністю вживатися у запропонований образ, дотримуйтеся розумних меж у добродушності та лояльності.
Близнюки
Близнюкам не варто упускати шанс розширити взаємовигідне партнерство. Не завадить зміцнити зв'язок з групою підтримки або з впливовою особою, яку ви бачите своїм напарником, другом, захисником або опонентом. Масштаб і авторитет чужої особистості особливо важливі, якщо ви плануєте подорож, навчання, незвичайний спільний проект за кордоном, готуєтеся до судового процесу або публічного діалогу.
Рак
Сьогодні Ракам потрібні мінімальний захист і обачність, не варто починати справ на постійній основі. У той же час, не варто йти в уявний світ, культивувати егоїзм і самодостатність, мусувати необґрунтовані страхи. День обіцяє цікавий поворот подій, якщо ви відкриті новому, цікавитеся прогресивними течіями. У важкий момент можна звернутися за допомогою до друга або колеги.
Лев
Левам важливо тримати баланс між своїми і чужими інтересами. Варто прийняти виклик творчого, морального або ідеологічного плану: це непоганий заділ для дружби і неформальних взаємодій. Сьогодні можна подружитися з оригінальною людиною, встановити порозуміння з молодіжною аудиторією, специфічною публікою. Менш вдалі спроби налагодити стосунки, побут або ділове співробітництво.
Діва
Сьогодні Дівам буде нелегко діяти за стандартними схемами. Ситуації цього дня вимагають нетривіального мислення і готовності до експерименту. Краще інших відчують себе Діви, наділені незвичайними талантами або ті, які володіють спеціальними навичками. Саме вони будуть найбільш затребувані в колі друзів, колег і домочадців, а також у випадковій компанії, якщо доля несподівано в неї «занесе».
Терези
Цей день Терезам краще провести серед однодумців або в суспільстві людини, яка особливо дорога. Таким може виявитися ваш друг, дитина, вчитель, колега по нестандартному захопленню або соціальному проекту. В атмосфері цих діб добре займатися нетривіальними завданнями з відтінком креативу, новизни і свята. Наприклад, рекламою або попередньою підготовкою до новорічної вечірки.
Скорпіон
Скорпіонам доведеться узгодити свої смаки з потребами оточуючих. День навряд чи буде комфортним, якщо ви ігноруєте обстановку в сім'ї або атмосферу в групі, конфліктуєте з молодим поколінням. Варто проявити лагідність, доброзичливість, широту поглядів, терпимість до несхожості звичок. При дотриманні цього правила, цілком вдало пройде вечірка, неформальна акція, зустріч друзів, прийом гостей.
Стрілець
Стрільцям не варто залишатися на самоті. Сьогодні добре готувати ґрунт для розширення кола спілкування, згуртування команди, пошуку учнів, співрозмовників, попутників. Куди б ви не відправилися, знайдете хоча б одного союзника. А ось влаштуванням особистого життя краще не займатися: відносини, розпочаті в цей день, можуть так і не перейти з дружніх у романтичні, або будуть чимось вас не влаштовувати.
Козеріг
В цей день Козерогам не варто активно переслідувати свої цілі, в тому числі, матеріальну вигоду. Ваші основні ідеї та принципи можуть бути не актуальні в ситуації, що склалася, або не надто цікаві оточуючим. Ви зможете безкоштовно отримати цінний досвід неформального спілкування, взаємодії з носіями інших культур або контакту з впливовою персоною, якщо будете щирі, доброзичливі і безкорисливі.
Водолій
День підтримує у Водоліїв дух колективізму, допомагає знайти близьких за духом людей або наставника і покровителя, фігуру для наслідування. У честолюбних Водоліїв є шанс не тільки прилучитися до популярної групи, але і зайняти в ньому одне з видних місць. Якщо останнім часом ви втратили колишні позиції, це підходящий момент для відновлення дружніх зв'язків або помітного становища в колективі.
Риби
Сьогодні Рибам краще залишатися непомітними, скромними і брати участь в будь-якому заході на загальних засадах. Замість того, щоб відкрито воювати за свої цілі, варто звернутися за допомогою до друзів: можливо, вони підкажуть оригінальний обхідний шлях до вершини або навіть виконають частину необхідної роботи за вас. Не завадить переглянути стиль спілкування, образ думок, список інформаційних джерел.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: