Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Українці отримуватимуть електронні рецепти вже за місяць

Українці отримуватимуть електронні рецепти вже за місяць
До програми «Доступні ліки» у 2018 році включать препарати від захворювань шлунково-кишкового тракту, депресій та для здоров’я вагітних. 

Українці отримуватимуть електронні рецепти вже за місяць. Як заявив заступник міністра охорони здоров'я України Роман Ілик, Міністерство охорони здоров'я з квітня 2018 року планується ввести в дію послугу «електронний рецепт» у 5 пілотних регіонах України

За його словами, функція буде розширюватись по тих закладах, які будуть долучатись до нової системи охорони здоров'я. 

"Дуже важливо, що сюди постійно будуть додаватись нові ліки від різних захворювань. У першу чергу — тих захворювань, які лікуються на амбулаторній ланці», — заявив Ілик. За його словами, у першу чергу за електронним рецептом виписуватимуть ліки, які використовують на амбулаторному прийомі. 

Також Ілик нагадав, що до програми «Доступні ліки» у 2018 році включать препарати від хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, депресивних станів та для здоров’я вагітних. 

«Ми вже підготували законодавчий проект для того, щоб його ухвалив уряд. Це що стосується захворювань шлунково-кишкового тракту, хронічні захворювання, в тому числі виразкова хвороба, це депресії, це захворювання, які пов'язані з анемією у вагітних», — сказав він. 

Водночас, за його словами, цей проект поки не розглядався. «Оскільки було побоювання у Міністерстві фінансів, що коштів, виділених на 2018 рік у розмірі 1 млрд грн, буде бракувати, вирішили програму по цих трьох групах нозоологіях, які діють зараз, поглиблювати і розширювати», — додав Ілик.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: