Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Настав час відкрити ринок землі в Україні


Настав час відкрити ринок землі в Україні

Земельна реформа в Україні залишається пріоритетною для Міжнародного валютного фонду (МВФ), незважаючи на те, що вимога про її реалізації було відкладено. Про це заявив представник МВФ в Україні Йоста Люнгман в інтерв'ю журналу "Новое время".

"Земельна реформа – один із ключових елементів програми реформ, які підтримуються Фондом. В середині минулого року ми погодилися з тим, що для підготовки земельної реформи потрібно більше часу, адже вона повинна бути успішною. Час ввести ринок землі вже прийшов, і ми чекаємо подачі законопроекту про масштабну земельну реформу до Верховної Ради", - зазначив Люнгман.

Нагадаємо, в грудні 2017 року Верховна Рада прийняла політичне рішення про продовження мораторію на продаж с/г земель. Рішення є символічним - ринок землі все одно не може запрацювати, поки не буде прийнято відповідне законодавство.

Заборона продавати і купувати сільгоспземлі був введений ще в 2002 році. З тих пір він продовжувався вже дев'ять разів. Нинішній термін дії мораторію - до 1 січня 2019 року.

Крім того, в Міністерстві аграрної політики назвали ймовірну вартість гектара після скасування мораторію. Так, ціна одного гектара землі сільськогосподарського призначення в Україні в разі скасування мораторію на її продаж може скласти 50-60 тисяч гривень.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: