Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Закарпатській волейболісти - серед найкращих в країні

Закарпатській волейболісти - серед найкращих в країні


В неділю, 25 березня в спорткомплексі «Зінедін» завершився чемпіонат України з волейболу серед спортсменів із вадами слуху.


З семи команд-учасниць чемпіоном стали волейболісти команди «Київ-1», другу сходинку посіла команда «Київ-2». Примітно, що закарпатська команда боролася за бронзові нагороди з волейболістами Житомирщини й поступилися по партіям – 0:3. Тож у волейболістів Закарпаття – четверта сходинка.

Тим не менш як зауважив голова Закарпатської обласної організації спорту інвалідів «Інваспорт» Андрій Чегіль: «Четверта сходинка- це високе місце для нас, адже до цього часу ми не пробивалися до квартету найсильніших команд країни».

За інформацією очільника ЗОО «Інваспорт» вже 1 квітня на базі спортивно-готельного комплексу «Камелот»(с. Кам’яниця) стартує чемпіонат України з футболу серед команд областей західного регіону в складі яких виступатимуть спортсмени з вадами слуху. Тут боротимуться представники Львівскої, Івано-Франківської, Рівненської, Волинської, Тернопільської та Закарпатської областей. Кращі дві команди матимуть право грати в фіналі України.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: