Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Сьогодні набув чинності закон про припинення договору про дружбу з Росією

Сьогодні набув чинності закон про припинення договору про дружбу з Росією
Закон про припинення дії договору про дружбу з Росією офіційно був опублікований у парламентській газеті "Голос України" 11 грудня і сьогодні вступив в силу.

Договір про дружбу був підписаний в 1997 році президентом України Леонідом Кучмою та президентом Росії Борисом Єльциним, набув чинності 1 квітня 1999 року. Сторони зобов'язалися поважати територіальну цілісність і підтвердили непорушність існуючих між ними на момент підписання договору кордонів.

"Припинення дії Договору звільняє Україну від будь-якого зобов'язання по його виконанню і не впливає на права, зобов'язання чи правове становище України, що виникли в результаті виконання зазначеного Договору до припинення його дії, відповідно до статті 70 Віденської конвенції про право міжнародних договорів", - говориться в рішенні парламенту щодо закону.

Закон про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією передбачає, що договір перестане діяти з 1 квітня 2019 року.

Як повідомлялось, Порошенко підписав закон про припинення дії договору про дружбу з Росією.

Раніше Верховна Рада вирішила припинити дію договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією з 1 квітня 2019 року.

У той же час Міністерство закордонних справ 21 вересня направило Росії ноту про бажання України припинити дію договору про дружбу.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: