Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Німеччина відкриє свій ринок праці для українців – Чехія та Польща чухають «чуба»

Німеччина відкриє свій ринок праці для українців – Чехія та Польща чухають «чуба»

Трудові міграційні потоки українців стихійно переправляються лівіше настільки звичною вже для них Польщі: в Чехію. Що ж в Польщі тепер не так?

На думку президента Всеукраїнської асоціації компаній міжнародного працевлаштування Василя Воскобойника, оклади там нехай і не набагато, але все ж нижче, ніж у чехів. І заробітчани, не бентежачись масово кинулися туди.

Однак на думку Воскобойника, Чехія лише тільки перевалочний пункт на шляху до «завоювання» Німеччини. У Німеччині, як достовірно відомо зацікавленим українцям, з майбутнього року сильно лібералізується і, нарешті, відкриється для незалежної ринок праці. Це означає, що можна буде «зрубати» не "трохи більше», а в два і в три рази більше євро, ніж на «порідненій» польській стороні.

Василь Воскобойник вважає, що і Чехія і Польща, почнуть боротися з Німеччиною за українських робітників. А саме: «Будуть робити кроки, щоб соціалізувати наших співвітчизників на своїй території», - сказав він. Адже неможливо «швидко завезти в'єтнамців або філіппінців» в ту ж Польщу. А українці - ось вони, недалеко ходять і не так вже й багато просять.

Дивно, але у всіх цих прогнозах поліпшення життя кочових заробітчан немає ні слова про Україну. Крім того, що трудові мігранти надсилають додому все менше грошей і вважають за краще виписувати до себе рідних - інакше кажучи, з'єднуватися з сім'ями «за місцем роботи». Нехай навіть і не завжди легальної

З 17 по 21 вересня в Центральночеський краї проходила спецоперація Поліції у справах іноземців, Поліції ЧР та словацької поліції. В результаті акції за різні порушення закону було затримано 75 іноземців, які будуть депортовані з Чехії. Сайт Поліції ЧР повідомляє, що мова, в основному, йде про громадян Молдови та України. У Чехії вони потрапили завдяки безвізовому режиму або на підставі польських віз.

Повідомляє - respublika.cz ​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: