Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Незабаром стартують головні футбольні змагання Закарпаття


22 квітня розпочнеться першість області (знову в Західній та Східній зонах), а 29 квітня на футбольні поля вийдуть команди Вищої ліги.


Баталії ще не стартували, а вже викликають додаткову увагу. Адже до суперництва долучаться як визнані старожили, так і новачки. Скажімо, за попередньою інформацією, «Вітязь» (Концгазо) виступатиме у вищій лізі. До елітного дивізіону повертається й тячівська ДЮСШ та мукачівці в особі МФА «Мункач».

На представленні свого нового тренера Ігоря Харьковщенка керівництво ФК «Минай» зазначило: найімовірніше, брати участі в чемпіонаті не буде, оскільки це накладно до виступів в аматорському чемпіонаті України. Утім, названий ФК ще має час на роздуми, щоб зважити всі «за» і «проти».

Великий шанс є на те, що до Західної хони першої ліги приєднаються ФК «Фаворит» (Шишлівці), ФК «Колос» (Іванівці), ФК «Дерцен» і ФК «Рокосово».

Водночас у Східній зоні може зіграти ФК «Сільце».

Що ж, будемо чекати реєстрації колективів, після якої остаточно стане відомо, хто продовжить виступи, хто, можливо, і припинить їх, а хто дебютує на обласному рівні. Та в будь-якому разі зміни будуть, повідомляє ФФЗ.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: