Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Петанкісти з усього світу з’їхалися на ЗакарпаттяМайже дві тисячі спортсменів із різних куточків світу приїхали, аби у дружній атмосфері поборотися за першість і просто добре провести святкові дні. Спортивна подія стартувала ще в п’ятницю, 4 травня.
У парку, впродовж кількох днів, та й сьогодні, ще можна побачити гравців із петанку з Монголії, Литви, Латвії, Данії, Білорусії, Росії, Марокко, Болгарії, Польщі, Швеції, Франції, Словаччини, Угорщини та інших країн.
У перший день турніру учасники грали у форматі тет-а-тет. Більш як сотня спортсменів змагалася між собою спочатку в групах по чотири гравця, а згодом – на виліт. Справедливо завоював Кубок київський петанкіст Дмитро Бугай.
Другий турнірний день був присвячений дуплетам (команди по два гравці). У цьому турнірі першість отримали Ігор Заславський (Ужгород) та Маріо Пресутті (Київ).
Що стосується сьогоднішнього, заключного дня «Сакури 2018», то петанкісти змагаються у командах по троє гравців (у форматі триплетів). Змагання ще тривають, тому усі охочі ще можуть встигнути на дійство міжнародного масштабу, яке, нагадаємо, на спортмайданчику у парку Підзамковий.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: