Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Відомий актор Остап Ступка виступив на Закарпатті

“Під цвітом сакури” – фестиваль камерного театрального мистецтва, який відбувся в Ужгороді, відвідав Народний артист України Остап Ступка. Він, представляючи Національний академічний театр ім. Івана Франка, показав «Увертюру, до побачення». Драму за новелою Івана Франка «Сойчине крило», яку поставив режисер Андрій Приходько.


Драматичне дійство на двох, за вже два десятки років життя на сцені, ставили не лише в Києві. Окрім цього, неодноразово презентували на театральних фестивалях міжнародного статусу.
Зараз, майже щомісяця із задоволенням грають «Увертюру, до побачення» в столиці України.
Що стосується Ужгорода, то наш глядач виставу сприйняв емоційно.

Звісно, під бурхливі оплески. Керівництво нашого облмуздрамтеатру, у свою чергу, гру київських акторів назвало кульмінацією цього, вже другого за рахунком, фестивалю камерного театрального мистецтва.
Вже не вперше, між іншим, і Остап Ступка приймає участь у цьому закарпатському дійстві. Після виступу він особисто подякував організаторам за, таку потрібну українському театру, підтримку.
Актор вже й проанонсував свій приїзд в Ужгород, який відбудеться найближчим часом.

Отже, вже на початку літа, у червні цього року, закарпатський глядач зможе побачити гру Остапа Ступки у виставі «Косметика ворога». Він відвідає Ужгород разом із сином Дмитром.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: