Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Талановиті діти: Обрано найкращі творчі колективи Закарпаття

Талановиті діти: Обрано найкращі творчі колективи Закарпаття
2018 рік – рік відзначення сотої річниці позашкільного руху в Україні.

Цьому присвячено чимало різноманітних цікавих заходів як на загальнодержавному, так і обласному рівнях.

Зокрема, на Закарпатті серед інших тематичних заходів проведено фестиваль творчих колективів закладів позашкільної освіти художньо-естетичного напряму. Організовано його у номінаціях: естрадний та народний вокал, сучасна та народна хореографія, літературно-мистецький жанр. Найкращих визначали у чотирьох вікових категоріях: молодшій, середній, старшій та молодіжній.

Усього у фестивалі взяли участь 455 вихованців із 13 закладів позашкільної освіти області. Слід відзначити, що всі учасники фестивалю разом зі своїми керівниками сумлінно підготувалися до конкурсних виступів, тому фаховому журі обирати кращих серед кращих було нелегко.

17 листопада Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” зібрав переможців у кожній із номінацій.

Талановиті діти: Обрано найкращі творчі колективи Закарпаття


Вітаючи присутніх, Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, наголосила: „На Закарпатті всі діти – зірки! А тут присутні – найталановитіші з них, найбільш працьовиті”.

Переможців у кожній із номінацій було відзначено дипломами, а їхніх керівників – грамотами департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації. Крім того, ті учасники, які посіли І місця, отримали також цінні подарунки. Гра-прі фестивалю відзначено Рахівський міський центр дитячої та юнацької творчості.

Виступи переможців було представлено у гала-концерті, учасниками якого стали творчі колективи з Рахівського міського центру дитячої та юнацької творчості, Мукачівського міського центру дитячої та юнацької творчості, Великоберезнянського та Виноградівського центрів позашкільної освіти та дитячої творчості.

Розпочався гала-концерт масштабним патріотичним виступом –музично-хореографічною композицією „Крок до зірок”, яку подарували глядачеві вокалісти зразкового художнього колективу „Продюсерський центр” „ПАДІЮНу” та юні танцівники народного художнього колективу ансамблю танцю „Танцювальна корпорація друзів”.

Яскраві різножанрові номери гала-концерту, серед яких представлено мистецько-літературні постановки, сольне та групове виконання народних та естрадних пісень, запальні танці, нікого із присутніх у залі не залишили байдужим.

Талановиті діти: Обрано найкращі творчі колективи Закарпаття


Яскраве дійство додало позитивних емоцій та гарний настрій, вкотре засвідчивши, що усі діти – талановиті, і не має значення, скільки тобі років, головне – робити все щиро, уболівати за справу, яку робиш, щедро ділитися своїми надбаннями і бути вдячним тим, хто вміє запалити і підтримати вогонь творчості і артистизму, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: